Kategorie

O firmie

"Ride with passion"

Rowerem jeździmy w celach komunikacyjnych, rekreacyjnych, sportowych i zawodowych. Wiemy, że najczęściej z tymi celami wiąże się jedno określenie - pasja. Tę właśnie pasję, która towarzyszy nam od wielu lat chcemy przekazać innym rowerzystom. By to osiągnąć staramy się oferować bogatą ofertę produktów i usług, które spełniają oczekiwania klientów.

W branży stawiamy na pierwszym miejscu jakość świadczonych usług. Naszym największym sukcesem, są stali, powracający klienci. Dzięki nim wiemy, że dobrze wykonujemy swoją pracę.

 

O firmie słów klika.

Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Jako przedsiębiorstwo, zajmujemy się kilkoma działalnościami skupionymi w jednej branży rowerowej. 
Pierwszą działalnością jest świadczenie usług naprawy roweru na terenie miasta Bydgoszczy oraz województwa Kujawsko-Pomorskiego. W jaki sposób to robimy? W siedzibie firmy dysponując serwisem wyposażoym w wysokiej jakości narzędzia marki Park Tool oraz poza siedzibą wykorzystując do tego samochód, będący naszym mobilnym serwisem. Samochodem dojeżdżamy bezpośrednio do klienta naprawiając rower na miejscu. 
Oprócz naprawy rowerów zajmujemy się sprzedażą części i akcesorii rowerowych za pomocą strony internetowej. Oferujemy produkty różnych marek, w różnym przedziale cenowym. 

Nasza ekipa.

Nasi pracownicy to rowerzyści, którzy pokonują rocznie tysiące kilometrów na rowerach wszystkich typów. Personel z takim "doświadczeniem" pozwala nam doradzić przy zakupie każdego produktu. Możemy podpowiedzieć, który produkt jest bardziej odpowiedni, dla danego stylu jazdy. Wykorzystując doświadczenie techniczne zdobyte przy serwisowaniu rowrów pomagamy również w dopasowywaniu komponentów pod względem technicznym, często odpowiadając na pytanie "czy dany komponent będzie pasował do mojego roweru?".

 

 

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY